NÁKUPNÍ KOŠÍK       0 ks zboží za 0 Kč

 UPOZORNĚNÍ

Do odvolání lze objednávat pouze k osobnímu odběru-rozvozy nefungují

7.4.2020 | více

Upozornění - osobní odběr Lékárna Na Náměstí

Od 1.7.2016 není možné platit kartou při osobním odběru v Lékárně Na Náměstí, Masarykovo nám. 4, Boskovice. Možná je platba pouze v hotovosti ! Upozorňujeme odběratele, na skutečnost, že zboží do Lékárny Na Náměstí se musí poslat z Lékarny v nemocnici, proto je doba dodání delší o dva až tři dny. Děkujeme

5.12.2019 | více

Bioderma – vaše oblíbená značka v našem e-shopu

Bioderma je světově proslulá francouzská kosmetika pro citlivou, dehydratovanou, suchou a mastnou pokožku, pro citlivou dětskou až atopickou kůži, tudíž i pro novorozence. Oblíbenost této dermatologicky testované kosmetiky nás inspirovala k rozšíření sortimentu.

26.8.2013 | více

Další novinky >>   

Klouby

Kúra na 3 měsíce za cenu dvouměsíční

Na výživu kloubů existuje řada přípravků. Ať už osvědčených potravních doplňků, tak registrovaných léků. Většinu léků musí předepsat specializovaný lékař. Jediný volně prodejný lék na klouby, který má ověřenou účinnost nezávislými klinickými studiemi a jeho účinnost garantuje i SÚKL, je Condrosulf 400mg. Je třeba užívat 2 léčebné kúry do roka po dobu 3 měsíců, aby se kloubní chrupavky dostatečně vyživily. Využijte tedy naší výhodné nabídky – léčebná kúra na 3 měsíce za cenu dvouměsíční!


Další novinky …

 

Condrosulf 400 mg cps.dur. 60

Condrosulf 400 mg cps.dur. 60

Přípravek se užívá u degenerativních onemocnění kloubů zejména kolenního (gonartróza), kyčelního (koxartróza) a u...

468 Kč