NÁKUPNÍ KOŠÍK       0 ks zboží za 0 Kč

 UPOZORNĚNÍ

Do odvolání lze objednávat pouze k osobnímu odběru-rozvozy nefungují

7.4.2020 | více

Upozornění - osobní odběr Lékárna Na Náměstí

Od 1.7.2016 není možné platit kartou při osobním odběru v Lékárně Na Náměstí, Masarykovo nám. 4, Boskovice. Možná je platba pouze v hotovosti ! Upozorňujeme odběratele, na skutečnost, že zboží do Lékárny Na Náměstí se musí poslat z Lékarny v nemocnici, proto je doba dodání delší o dva až tři dny. Děkujeme

5.12.2019 | více

Bioderma – vaše oblíbená značka v našem e-shopu

Bioderma je světově proslulá francouzská kosmetika pro citlivou, dehydratovanou, suchou a mastnou pokožku, pro citlivou dětskou až atopickou kůži, tudíž i pro novorozence. Oblíbenost této dermatologicky testované kosmetiky nás inspirovala k rozšíření sortimentu.

26.8.2013 | více

Další novinky >>   

Padání vlasů

Padání vlasů je postrachem mužů i žen.

Skoro každý z nás zažil v určitém období svého života obavu o svou hřívu. Nadměrné vypadávání vlasů může mít mnoho příčin. Nejčastější z nich jsou hormonální poruchy – poruchy štítné žlázy, padání při užívání antikoncepce, výkyvy estrogenu nebo testosteronu. O své vlasy můžeme ale také přijít vlivem dlouhého stresu, špatnou výživou, nedostatkem určitých vitamínů, i užíváním některých léků. Vždy se snažme o odstranění příčiny problému a dopřejme svým vlasům kvalitní péči. Revoluční novinkou v boji proti padání vlasů jsou přípravky firmy Vichy řada Dercos (šampony: Energisant – posilující s aminexilem a vitamíny PP, B5 a B6 a Mineral – posilující jemný šampon pro častá použití, kúra Aminexil pro ženy i muže – 18 ampulek)


Další novinky …

 

VICHY Dercos shamp.energisant amin.200ml

VICHY Dercos shamp.energisant amin.200ml

Posilující šampon s Aminexilem a vitaminy PP/B5/B6.

389 Kč