NÁKUPNÍ KOŠÍK       0 ks zboží za 0 Kč

 UPOZORNĚNÍ

Do odvolání lze objednávat pouze k osobnímu odběru-rozvozy nefungují

7.4.2020 | více

Upozornění - osobní odběr Lékárna Na Náměstí

Od 1.7.2016 není možné platit kartou při osobním odběru v Lékárně Na Náměstí, Masarykovo nám. 4, Boskovice. Možná je platba pouze v hotovosti ! Upozorňujeme odběratele, na skutečnost, že zboží do Lékárny Na Náměstí se musí poslat z Lékarny v nemocnici, proto je doba dodání delší o dva až tři dny. Děkujeme

5.12.2019 | více

Bioderma – vaše oblíbená značka v našem e-shopu

Bioderma je světově proslulá francouzská kosmetika pro citlivou, dehydratovanou, suchou a mastnou pokožku, pro citlivou dětskou až atopickou kůži, tudíž i pro novorozence. Oblíbenost této dermatologicky testované kosmetiky nás inspirovala k rozšíření sortimentu.

26.8.2013 | více

Další novinky >>   

Jak kila navíc ovlivňují váš život?

Také jste po Vánocích s hrůzou zjistili, že nedopnete kalhoty?

Věřte, že estetický dopad našich přebytečných kilogramů je to poslední, čeho se se vzrůstající vahou máme děsit. Daleko horší je zhoršení kvality našeho života. Pokud s tloušťkou nezačneme bojovat, hrozí nám vysoký tlak, cukrovka, srdečně-cévní onemocnění, nádorová onemocnění nebo z počátku jen pokles výkonnosti, ztráta sebevědomí, psychické pohody, pohyblivosti. Nadváha u žen vede též k poruše funkce hormonů, u mužů snižuje libido. Že nic takového nemůžeme potřebovat a rozhodně nechceme, pak zatočme se svými kily! Z toho, co Vám můžeme nabídnout v naší lékárně vybíráme ty nejúčinnější přípravky, které vám pomohou snížit váhu.

Jediná látka, používaná v redukční dietě,která je zaregistrovaná jako lék, je orlistat. Jeho účinnost je prokázána Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Tato látka inaktivuje žaludeční a střevní enzym lipázu, která je zodpovědná za rozklad a vstřebávání tuků přijatých ve stravě. Díky orlistatu projde asi 30% tuků z potravy nezměněno trávicím traktem. Výhodou orlistatu je jeho nízká vstřebatelnost a s tím související minimální výskyt nežádoucích účinků. Nevýhodou může být žaludeční dyskomfort (průjem ) při nedodržení dietního opatření. To do určité míry nutí ke snížené konzumaci tučných jídel a k úpravě jídelníčku. Volně prodejnou alternativou je přípravek Alli nebo Orlistat Sandoz, obojí s obsahem 60mg účinné látky.

Dalším oblíbeným přípravkem je Obesimed forte. Jde o směs polysacharidů, které jsou absorpcí tekutiny schopné až stonásobně zvětšit svůj objem. Tím zajistí pocit nasycení, zpomalí proces trávení a přijatelnou cestou sníží porce na talíři.

Lipoxal Xtreme je směsí extraktů zeleného čaje, zázvoru, hořkého pomeranče, ženšenu korejského a olivových listů. Nejenže zvyšuje intensitu spalování tuků, ale svým silným antioxidačním účinkem i omlazuje organismus.


Další novinky …

 

Orlistat Sandoz 60mg por.cps.dur.84x60mg I

Orlistat Sandoz 60mg por.cps.dur.84x60mg I

Přípravek Orlistat Sandoz 60 mg je indikován ke snížení tělesné hmotnosti u dospělých pacientů s nadváhou (index...

727 Kč