NÁKUPNÍ KOŠÍK       0 ks zboží za 0 Kč

 UPOZORNĚNÍ

Do odvolání lze objednávat pouze k osobnímu odběru-rozvozy nefungují

7.4.2020 | více

Upozornění - osobní odběr Lékárna Na Náměstí

Od 1.7.2016 není možné platit kartou při osobním odběru v Lékárně Na Náměstí, Masarykovo nám. 4, Boskovice. Možná je platba pouze v hotovosti ! Upozorňujeme odběratele, na skutečnost, že zboží do Lékárny Na Náměstí se musí poslat z Lékarny v nemocnici, proto je doba dodání delší o dva až tři dny. Děkujeme

5.12.2019 | více

Bioderma – vaše oblíbená značka v našem e-shopu

Bioderma je světově proslulá francouzská kosmetika pro citlivou, dehydratovanou, suchou a mastnou pokožku, pro citlivou dětskou až atopickou kůži, tudíž i pro novorozence. Oblíbenost této dermatologicky testované kosmetiky nás inspirovala k rozšíření sortimentu.

26.8.2013 | více

Další novinky >>   

Bezlepková dieta

Celiakie je autoimunitní onemocnění vyvolané nesnášenlivostí lepku (glutenu).

Lepek je bílkovinný komplex obsažený v povrchové části obilných zrn. U vnímavých osob vyvolávají jeho štěpné produkty nepřiměřenou reakci imunitního systému s trvalou tvorbou autoprotilátek. Hlavním projevem jsou zánětlivé změny sliznice tenkého střeva. Pokud není lepek z potravy trvale vyloučen, dochází k postupnému vyčerpání imunitního systému a přidružují se další choroby a komplikace.

Základní léčbou je celoživotní bezlepková dieta, tedy úplné vyloučení lepku z potravy a náhrada jinými produkty jako jsou např. rýže, brambory, kukuřice, soja nebo jáhly. Náš e-shop nabízí možnost objednání bezlepkových produktů širokého výběru, např. bezlepková směs Jizerka, Promix Uni, trvanlivé pečivo firmy Schar nebo těstoviny kukuřičné i rýžové. Sortiment zahrnuje také celou řadu bezlepkových cukrovinek pro děti. V nabídce se dále nachází katalog výrobků vhodných pro bezlepkovou dietu Celiatika, který je důležitým pomocníkem pro orientaci v bezlepkových potravinách.


Další novinky …